Zakłady na piłkę nożną

Piłka nożna to gra, która mimo niesnasek pomiędzy poszczególnymi grupami kibiców, potrafi łączyć ludzi. Dla fanów tego sportu zostały stworzone wszystkie warunki, aby mogli oni co tydzień cieszyć się meczami na najwyższym poziomie. Z roku na rok coraz więcej osób zakochuje się w piłce nożnej, co wpływa na ilość zakładów zawieranych w biurach bukmacherskich. Dla bukmacherów piłka nożna jest generalnie kopalnią złota, gdyż wiele zakładów zawieranych jest przez zwykłych kibiców, którzy zazwyczaj grają w niekorzystnych warunkach.

Cechy zakładów piłkarskich

Trochę historii

Ogólnie przyjmuje się, że piłka nożna powstała w Anglii,
Jeśli jednak zagłębić się w historię, okaże się, że kilkanaście narodów grało na długo przed pojawieniem się piłki nożnej w gry, które można nazwać jej protoplastami. A geografia osiedlania się tych ludów rozciąga się na wszystkie kontynenty.
W połowie XIX wieku piłka nożna w formie, jaką znamy obecnie, pojawiła się w Wielkiej Brytanii.
Oczywiście jego zasady ewoluowały nieprzerwanie przez ostatnie 150 lat, ale podstawy zostały stworzone już w tamtym czasie.
Rosyjscy kibice zazwyczaj traktują sukcesy rodzimych drużyn z ironią, ale my też mamy swoje lokalne sukcesy.
Reprezentacja ZSRR dotarła do półfinałów Mistrzostw Świata i czterokrotnie do finałów Mistrzostw Europy, a raz udało się nawet zdobyć złoto. Reprezentacja narodowa zdobyła również dwa złota olimpijskie. Nie należy zapominać, że CSKA i Zenit nie tak dawno temu wygrały Ligę Europy (wtedy Puchar UEFA).

Główne rodzaje zakładów na piłkę nożną

 • Na wynik lub na podwójny wynik.
  Tutaj sprawa jest prosta, możesz postawić na główne wyniki meczu (wygrana, przegrana, remis) lub możesz postawić na 2 z trzech wyników w jednym zakładzie.
 • W sumie.
  Zakładamy sumę bramek w meczu, ale są też inne odmiany, np. zakłady na sumę indywidualną, sumę z połowy meczu, sumę z określonego okresu meczu itp.
 • Co do dokładnego wyniku.
  Początkujący gracze chętnie obstawiają takie zakłady, ale przynoszą one duże straty pieniężne.
 • Łącznie z upośledzeniami.
  W co drugim meczu piłkarskim poziom rywalizacji jest zupełnie inny, dlatego w zakładach bukmacherskich nie można obejść się bez stosowania handicapów.
 • W sprawie żółtych kartek, rzutów rożnych i karnych.
  Trudno jest obliczyć prawdopodobieństwo kary w meczu, ponieważ zbyt wiele zależy od czynników losowych. Jednak gra na kartach i rogach jest możliwa. Wielu profesjonalnych graczy specjalizuje się w tych rynkach.
 • O wynikach sezonu.
  Lepiej uważać, bo sezon może zakończyć się dla drużyny nieprzewidywalnie. Warto chociaż przypomnieć sobie ostatni rok złotej ery Anji. Wtedy wszyscy myśleli, że drużyna będzie w stanie rzucić wyzwanie CSKA w walce o tytuł, ale ostatecznie zajęła ostatnie miejsce w tabeli i zakwalifikowała się do następnej ligi.

Analizuj wydarzenia piłkarskie

 • Musisz zdać sobie sprawę, że nie możesz przeanalizować 10-15 meczów w jeden dzień.
  Lepiej jest wybrać jedną lub dwie gry i skupić się na nich.
 • Motywacja jest jednym z najważniejszych kryteriów przy analizie piłki nożnej.
  W Pucharze Rosji, na przykład, możesz grać przeciwko faworytom, ponieważ silne drużyny nie uważają zdobycia tytułu za wielką sprawę, a słabsze drużyny zawsze motywują się do granic możliwości.
 • Patrząc na skład należy mieć świadomość, że umiejętności poszczególnych zawodników nic nie znaczą, jeśli trener nie potrafi stworzyć zespołu.
 • Nie należy więc tracić z oczu ważnego czynnika, jakim jest zgranie zespołu.
  Rzadko zdarza się, aby drużyna przez cały sezon grała na tym samym poziomie.
 • Drużyna zazwyczaj ma na przemian udane i nieudane okresy gry. Dlatego zwróć uwagę na ostatnie mecze, aby pokazać formę drużyny, ale pamiętaj, że drużyny mogą być zarówno u siebie, jak i na wyjeździe.
 • Poza tym, Weź pod uwagę statystyki spotkań head-to-head, kontuzje zawodników, ducha zespołu, cele turnieju, kluczowość meczu, warunki pogodowe i wiele innych nieistotnych czynników.

Cechy zakładów piłkarskich

Bukmacherzy oferują raj dla zakładów na piłkę nożną. Otwórz stronę dowolnego bukmachera, a zobaczysz, że piłka nożna zajmuje znaczącą część jego oferty. Dodatkowo fani piłki nożnej mają dostęp do dużych limitów zakładów i niskomarżowych kwotowań.

Niebezpieczne niuanse w zakładach bukmacherskich

 • W żadnym innym sporcie liczba przypadków ustawiania meczów nie jest tak wysoka jak w piłce nożnej.
 • Dlatego też lepiej nie obstawiać mistrzostw Rumunii i podobnych turniejów.
 • Pod żadnym pozorem nie stawiaj zakładów na mecze drużyn, które lubisz.
 • W zakładach, trzeba myśleć trzeźwym umysłem, a nie sercem.
 • Aby zarabiać pieniądze na zakładach piłkarskich, nie wystarczy kochać piłkę nożną.
 • Trzeba nim żyć, myśleć o nim i poświęcać mu cały swój wolny czas. Musisz abstrahować od swoich powiązań z fanami, aby działać jako bezstronny ekspert.