Bukmacher Unibet
0 (0)

Unibet

Unibet to bez wątpienia jeden z największych współczesnych bukmacherów. Obecnie zatrudnia ponad 400 osób i ma ponad 5 milionów klientów. Założona pod koniec ubiegłego wieku firma Unibet odnotowała wysoki wzrost i stale pięła się w górę.

Wśród hazardzistów Unibet jest uważany za wzór niezawodności. Firma została wybrana bukmacherem roku w prestiżowym corocznym przeglądzie eGaming Review w Londynie w 2006, 2008, 2009 i 2014 roku. Warto również zauważyć, że akcje firmy są notowane na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a ich kapitalizacja wynosi około czterech miliardów koron. Na koniec, aby rozwiać wątpliwości co do wiarygodności Unibet, należy wspomnieć, że bukmacher ten jest jednym z założycieli tak zwanego “Samoregulowanego Europejskiego Stowarzyszenia Bukmacherów eCOGRA”, które nadzoruje bukmacherów na całym świecie i zapewnia wysokie standardy jakości dla swoich członków.

Zarząd firmy idzie z duchem czasu i stale zawiera umowy sponsorskie, dzięki którym reputacja Unibet utrzymuje się na wysokim poziomie. Obecnie biuro jest oficjalnym sponsorem znanych klubów piłkarskich Liverpool i Valencia.

Wreszcie nie należy zapominać o tak archiwalnym czynniku, jakim jest kierunek rozwoju. W przeciwieństwie do większości innych zagranicznych bukmacherów, Unibet pozycjonuje się jako firma międzynarodowa. Dlatego też w stosunku do graczy z byłego Związku Radzieckiego podkreśla się szacunek, a rynek WNP uważa się za jeden z najważniejszych. Co prawda Rosja jest na liście krajów zakazanych, ale obywatele wszystkich innych krajów WNP na pewno skorzystają na współpracy z tym bukmacherem.

Działalność online

Bukmacher nie posiada odpowiedniej licencji na działalność online w Polsce, dlatego strona jest zablokowana dla obywateli Rosji. Dla pozostałych krajów WNP strona jest w pełni dostępna. Strona bukmachera Unibet jest w pełni zgodna z jego znakomitą reputacją. Wydany w przyjemnej zielonej objętości, zawiera wszystkie informacje, których potrzebują gracze. Unibet oferuje również wiele nietradycyjnych funkcji, w tym sekcję edukacyjną dla początkujących, która szczegółowo omawia wszystkie rodzaje zakładów oraz oferuje ogólne wskazówki. Oczywiście wszystko po to, aby nowi gracze stawiali pierwsze kroki na stronie Unibet.

Oprócz wydarzeń sportowych, strona oferuje również kasyna, kasyna na żywo, pokera, bingo i inne gry. Główny nacisk położony jest jednak na zakłady sportowe. Niewątpliwym atutem firmy jest możliwość wyboru spośród kilkunastu wersji językowych serwisu, w tym wersji rosyjskiej. Dzięki temu nawigacja, która nie jest szczególnie trudna, stanie się o wiele łatwiejsza.

Po lewej stronie znajdują się dostępne dyscypliny sportowe oraz kilka wybranych turniejów, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Centralna część jest poświęcona samym wydarzeniom sportowym, a także banerowi, na którym Unibet z przyjemnością prezentuje swoje liczne nagrody dla odwiedzających. Nie trzeba chyba wspominać, że można również przejść do specjalnej mobilnej wersji zasobów.

Sekcja statystyk jest kolejną ważną cechą, którą docenią doświadczeni gracze. Jest tam również ogromna ilość informacji: możesz zobaczyć statystyki angielskiej Premier League z sezonu 1993/1994, na przykład! Oprócz statystyk, inną ciekawą sekcją na stronie są zapowiedzi. Jest wiele badań, a także różne przewidywania dotyczące wydarzeń sportowych. Czasami można znaleźć prognozy znanych ekspertów sportowych, którzy znają się na rzeczy i robią poważne prognozy, które często się sprawdzają. Sekcja zapowiedzi przemawia na korzyść Unibet, ponieważ w większości przypadków bukmacherzy dbają tylko o swoje zyski i nie są skłonni do umieszczania swoich prognoz, które teoretycznie mogą pomóc graczom wyprzedzić firmę bukmacherską.

Zakłady liniowe i zakłady na żywo

Oferta zakładów Unibet jest doskonała pod niemal każdym względem. Oferuje on zakłady na ponad 400 różnych lig sportowych, pucharów i turniejów, a liczba dyscyplin sportowych przekracza 50. Są to naprawdę imponujące liczby, które są około dwa razy wyższe niż u większości konkurentów. Wielu graczy wchodzi na stronę Unibet, aby obstawiać rzadkie, egzotyczne dyscypliny sportowe – niewielu innych bukmacherów oferuje dobry wybór wydarzeń w sztukach walki, żeglarstwie czy unihokeju.

Istnieje pełna gama opcji zakładów. Możesz zrobić wszystko, od zwykłego singla, przez złożony system, aż po kilka wydarzeń w parlay. Dostępne są również wszystkie trzy rodzaje totaliów – Handicap Amerykański, Angielski i Azjatycki. Oprócz tego wszystkiego, istnieją również długie kursy na zwycięzców różnych mistrzostw, turniejów i pucharów. Większość kursów uznawana jest za przeciętne, nie wyróżniające się pod tym względem na rynku. Przeciętna marża bukmacherska wynosi 6%, ale ta wartość różni się znacznie w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Najniższa marża na zdarzeniach w sportach amerykańskich wynosi zaledwie około 5,2%.

Linia bukmacherska Unibet jest bardzo bogata w wydarzenia dostępne do obstawiania na żywo. Na przykład w weekend można obstawić ponad 1 000 zdarzeń. Dobrą wiadomością jest to, że zakłady można obstawiać w dowolnym momencie, nie tylko w połowie meczu, a żeby proces ten był jeszcze bardziej komfortowy, na stronie znajduje się duży streaming wideo z wydarzeń sportowych. Czasami, przy okazji, te transmisje są tak rzadkie, że nie znajdziesz ich nigdzie indziej w Internecie.

Obsługa klienta

Nasz zespół wsparcia jest szybki i skuteczny – nie tylko w języku angielskim, ale również w rosyjskim. Każdy problem można rozwiązać telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Nie należy jednak zapominać, że obywatele Rosji nie mogą zarejestrować się na stronie, ponieważ firma nie posiada licencji.