Bukmacher Superbet
0 (0)

Superbet
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

SuperBet jest bukmacherem z Rumunii, skupiającym się na lokalnym rynku. Strona jest obsługiwana przez SuperBet Interactive Limited, która ma siedzibę i licencję na Malcie. Bukmacher oferuje swoim klientom szeroką gamę usług, w tym zakłady sportowe, gry wirtualne, kasyno i bingo.

Promocje i bonusy

Główne promocje SuperBet, o których możesz dowiedzieć się niezwłocznie na stronie głównej portalu, to bonusy powitalne na zakłady sportowe i zakłady w kasynie. 100% na doładowanie z limitem 200 i 500 lei, odpowiednio.

Oficjalna strona firmy bukmacherskiej

Platforma Super Bet jest zaprojektowana w pięknych czerwono-białych kolorach. Strona główna ma charakter informacyjny, ale nie jest przeładowana. Znajdują się tam slajdy z najlepszymi ofertami bonusowymi bukmachera, linki do aplikacji mobilnych oraz odnośniki do głównych usług firmy.

Interfejs strony jest obsługiwany tylko w języku rumuńskim. Wszystko jest jednak tak przejrzyście skonstruowane, że jest niemal nieskomplikowane. Linki do wszystkich głównych sekcji znajdują się na liście w górnym panelu, który prowadzi również do procesu rejestracji i logowania do osobistego gabinetu. W dolnej części strony znajdują się linki do tekstów prawnych, zasad korzystania z zasobów, informacji o metodach płatności i kontaktach z obsługą.

Sekcja zakładów sportowych również nie jest oryginalna. Strona podzielona jest na 3 części: po lewej – linie; po prawej – kupon zakładów; w środku – najlepsze w danym momencie oferty bukmachera.

Jak się zarejestrować

Proces rejestracji w SuperBet polega na wypełnieniu prostego formularza, w którym należy podać kilka danych osobowych i kontaktowych. Nie jest to nic skomplikowanego i raczej nie zajmie więcej niż 5-10 minut.

Linia i kursy

Jak większość europejskich bukmacherów, SuperBet koncentruje swoją uwagę na piłce nożnej. W danym dziale jest kilkakrotnie więcej ofert niż we wszystkich pozostałych. Potem przychodzi tenis, koszykówka i hokej. W sumie firma oferuje zakłady na 15 dyscyplin sportowych. Zakłady na cybersport, wydarzenia polityczne i kulturalne nie są dostępne.

Listy wydarzeń w ogóle nie zawierają niczego ciekawego i niezwykłego. Nawet na najbardziej popularne mecze bukmacher wystawia tylko podstawowe rynki – totolotek, handicap i wynik. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilkadziesiąt opcji zakładów, ale liczba ta jest osiągana poprzez kombinację głównych “markietów”.

Kursy w SuperBet są średnie. Dla przykładu, marża na meczach APL wynosi około 4%, a na meczach NHL i tenisowych 5-6%.