Bukmacher Pin-Up
0 (0)

Pin-up
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Oficjalna strona internetowa sklepu bukmacherskiego Pin-Up.ru różni się od większości sklepów bukmacherskich pod względem stylistyki. Strona zaprojektowana jest na ciemnym tle, zdominowanym przez “neonową” zieleń i czerwień.

Przegląd interfejsów

Interfejs legalnej firmy bukmacherskiej Pin-Up.ru charakteryzuje się prostymi i spokojnymi odcieniami szarości. Projekt zawiera elementy i napisy w firmowej czerwieni i zieleni. Strona jest łatwa w nawigacji i intuicyjna w obsłudze.

Przegląd linii i kursów

Linia firmy bukmacherskiej Pin-Up.ru składa się z 25-30 kategorii, są tu popularne sporty i mniej znane, wręcz egzotyczne dla rosyjskiego obstawiającego dyscypliny, na przykład netball i żużel. Istnieje osobna kategoria dla zakładów na igrzyska olimpijskie. Warto również wspomnieć o dziale cybersportowym, w którym znajdują się zawody w najpopularniejszych dyscyplinach cybersportowych.

Głębokość linii sportowej wygląda przyzwoicie, spread jest również wystarczająco szeroki, licząc w setkach rynków do obstawiania. Poziom marży w zakładach bukmacherskich Pin-Up.ru jest średni, a czasami dość niski. Prowizja od zakładów waha się od 4-6% do około 8%.

Jakie dyscypliny sportowe są najlepiej reprezentowane w składzie

W momencie pisania tej recenzji, w ofercie zakładów Pin-Up.ru najliczniej reprezentowane są następujące dyscypliny: piłka nożna, hokej, koszykówka, cybersport i tenis.

Sekcja LIVE

Sekcja zakładów na żywo jest bardzo przydatna. Przede wszystkim wydarzenia dzielą się na te, które dzieją się teraz i te, które będą miały miejsce w najbliższej przyszłości (zapowiedzi). Wszystkie wydarzenia są pogrupowane według dyscyplin sportowych z dokładną liczbą meczów na żywo. Obok każdego wydarzenia znajduje się informacja o tym, jak długo trwała gra, jaki jest wynik i kto strzelił. Możliwe jest również szybkie postawienie zakładu na rynkach P1/X/P2 (zmiana kursów jest zaznaczona zielonymi i czerwonymi blokami). Jeśli użytkownik chce postawić zakład na innym rynku, to jest również informacja, ile wariantów jest dostępnych do obstawiania (+332, +343, itd.).

Zakłady ekspresowe

Możesz postawić zakład ekspresowy, dodając 2 selekcje do kuponu na stronie zakładów Pin-Up.ru. Możesz również skorzystać z ekspresowego generatora zakładów, możesz ustawić wartość stawki, wysokość wygranej, liczbę zdarzeń na kuponie, rodzaj zdarzeń (liniowe i na żywo). Albo postawić zakład na Parlay of the Day oferowany przez bukmachera.

Transmisja na żywo

Strona bukmachera Pin-Up.ru oferuje transmisje na żywo z popularnych wydarzeń sportowych. Aby uzyskać do nich dostęp, należy się nie tylko zarejestrować, ale także dokonać wpłaty. Niezarejestrowani użytkownicy, jak również ci, którzy nie wpłacili swojego salda, będą mogli zobaczyć infografiki wydarzeń na żywo w dość wysokiej jakości.

Jak mogę dowiedzieć się o wynikach meczów?

Link do sekcji “Wyniki” znajduje się w stopce strony bukmachera Pin-Up.ru. Tam możesz sortować wydarzenia według kilku kryteriów, a także przejść do sekcji wyników na żywo i statystyk. W wersji mobilnej możesz od razu przejść do wyników z górnego menu. Aby znaleźć konkretne wydarzenie, możesz wypełnić krótki formularz, wybierając dyscyplinę, okres czasu, kraj, nazwę zawodów i słowo kluczowe (np. nazwę drużyny).

Przegląd prywatnego biura

Po zarejestrowaniu się będziesz miał dostęp do swojego profilu, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. Profil, czyli osobisty gabinet, podzielony jest na sekcje:

  • sekcja ogólna z danymi osobowymi;
  • równowaga;
  • bonusy;
  • historia transakcji;
  • bezpieczeństwo.

Prywatne biuro posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zarządzania kontem, prowadzenia statystyk dotyczących zakładów sportowych lub cybersportowych, otrzymywania bonusów i udziału w promocjach oraz ochrony konta przed nieuprawnionymi działaniami osób trzecich. We front office, jak i na stronie w ogóle, nie ma nic zbędnego, wszystko jest przejrzyste, a nawigacja po podstronach intuicyjna.

Zasady gry

Zasady obstawiania zakładów w biurze bukmacherskim są standardowe dla większości legalnych firm bukmacherskich. Obstawiający może obstawiać zdarzenia przedstawione w linii i rynki dostępne w spread po kursach oferowanych przez BK, nie dopuszczając do jakichkolwiek oszustw z jego strony. Absolutnie wszystkie zasady gry są określone w sekcjach: “Regulamin zakładów i wypłat”, “Regulamin zakładów bukmacherskich”, “Podstawowy regulamin zakładów bukmacherskich”, “Regulamin sportowy”, do których linki znajdują się w stopce strony głównej.