Bukmacher Betcris
0 (0)

Betcris
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Podstawowe informacje o Betcris

Firma bukmacherska Betcris zgromadziła wystarczające doświadczenie na rynku hazardowym, rozpoczynając swoją działalność w 1985 roku. Siedziba firmy znajduje się na Kostaryce, a nazwa BetCris jest akronimem od Costa Rica International Sports. Bukmacher posiada przedstawicielstwa w Hiszpanii, Brazylii, Wenezueli i Dominikanie.

Początkowo bukmacher działał poprzez stacjonarne punkty bukmacherskie, których sieć nadal funkcjonuje w Ameryce Łacińskiej. Istnieją dogodne warunki do korzystania z zasobów przez graczy z innych krajów, w szczególności, portugalski, koreański, tajski, rosyjski, wietnamski i inne wersje językowe są dostępne.

Reputacja bukmachera

BetCris jest regulowany przez licencję wydaną przez Maltańską Komisję Hazardową. Bukmacher nie przekazuje informacji o klientach osobom trzecim ani agencjom rządowym i nie sprzedaje list bukmacherów zainteresowanym firmom, dbając o ochronę danych osobowych użytkowników. Bitcoin jest obsługiwany i dostępne są aplikacje dla popularnych systemów Android i iOS.

Obsługa klienta Betcris

Profesjonalny, spersonalizowany, szybki i skuteczny czat online jest dostępny dla klientów BetCris przez cały czas, a nasz zespół wsparcia jest dostępny 24/7. Pytania, skargi lub zapytania można kierować również drogą mailową